O nas

Pokoje gościnne Bajkowe Mazury znajdują się w miejscowości Inulec- 6 km od Mikołajek. Obiekt oferuje prywatną plażę oraz dojście do Jeziora Inulec wraz z pięknym drewnianym molo w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

Malownicze widoki rozciągające się z okien napawają naszych gości przede wszystkim spokojem. Jest to zdecydowanie idealne miejsce dla osób ceniących sobie miłą oraz rodzinną atmosferę. Dzięki pięknej i spokojnej okolicy nasz obiekt nadaje się na rodzinne wyjazdy, a sporych rozmiarów ogród wraz z małym placem zabaw zapewniają dzieciom niesamowitą zabawę.W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku. Na Mazurach znajduje się mnóstwo szlaków rowerowych, pieszych czy do spływów kajakiem. Oprócz aktywnego wypoczynku zachęcamy także do odprężającego wędkowania.

Informacje dotyczące ciekawych atrakcji znajdujących się w naszej okolicy znajdziecie Państwo klikając na zakładkę ATRAKCJE.Zapraszamy do rezerwacji zarówno pokoi, jak i domku. Nasz adres oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce KONTAKT.

Obsługiwane przez usługę Blogger.